Soccer Schedule

  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 2) RHSC Red Maple U8B D2 vs DFC Union FC U8B D2
  • 13:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) Newmarket Red U9B D1 vs DFC Union FC T1 U9B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) Jarvis U9B vs DFC Union FC T2 U9B
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) GS Juve U10B vs DFC Union FC T1 U10B
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T2 U10B vs Newmarket Red U10B
  • 10:00 AM (Markham Sports Dome 3) Newmarket Red U11B vs DFC Union FC T1 U11B
  • 19:00 PM (Whitby Soccer Centre Dome (9v9)) Whitby White U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 13:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) NT Nitros U9G vs DFC Union FC U9G
  • 4 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Union FC U13B vs Richmond Hill
  • 9 PM (Aurora Sports Dome) Union FC U15B vs Vaughan
  • 5 PM (Soccer Centre Indoor) Union FC U16B vs Milton Blue
  • 9:00 AM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 1) Woodbridge Blue U8B D1 vs DFC Union FC U8B D1
  • 11:00 AM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 3) DFC Union FC U8G vs GS Juve White U8G D2
  • 14:00 PM (Markham Sports Dome 1) DFC Union FC U11G vs Whitby White U11G
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T1 U9B vs Markham Black U9B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) Aurora U9B vs DFC Union FC T2 U9B
  • 10:00 AM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC T1 U11B vs Vaughan T2 U11B
  • 8:00 AM (Markham Sports Dome 3) Thornhill White U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 12 PM (Bradford Sports Dome) Union FC U13G vs North Toronto Nitros
  • 8 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Union FC U13B vs Titans
  • 5 PM (Markham Sports Dome) Union FC U15B vs Ajax SC
  • 9 PM (Woodbridge Sports Dome) Union FC U18B vs NYS Emery
  • 10:00 AM (Woodbridge Sports Dome 4) DFC Union FC T1 U10B vs Woodbridge White U10B
  • 11:00 AM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC U12B vs IFC U12B
  • 12:00 PM (Mount Joy Dome) RHSC White U9G vs DFC Union FC U9
  • 10:00 AM (Mount Joy Mini West) GS Juve U8B D1 vs DFC Union FC U8B D1
  • 9:00 AM (Mount Joy Mini West) Markham White U8B D2 vs DFC Union FC U8B D2
  • 10:00 AM (Newmarket Soccer Centre #2) DFC Union FC T1 U9B vs GS Juve U9B
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #2) UMSC Red U9B vs DFC Union FC T2 U9B
  • 14:00 PM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC T1 U11B vs Markham Gold U11B
  • 16:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Oak Ridges U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 11:00 AM (Mount Joy Mini East) DFC Union FC U8G vs Pickering Grey U8G D2
  • 7 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Union FC U13B vs Barrie SC
  • 9:15 PM (Paramount Centre) Union FC U16B vs Lakeshore United FC
  • 16:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4) RHSC Green U10B vs DFC vs Union FC T2 U10B
  • 11:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC U12B vs RHSC White U12B
  • 12:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Vaughan T2 U11G vs DFC Union FC U11G
  • 13:00 PM (Mount Joy Dome) DFC Union FC T2 U9B vs Markham Black U9B
  • 16:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4) DFC Union FC T2 U10B vs IFC White U10B D2
  • 14:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4) DFC Union FC U9G vs Woodbridge White U9G
  • 14:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC U11G vs Pickering T2 U11G
  • 2 PM (York Stadium – Dome) Union FC U13G vs Ajax SC
  • 10 AM (Bradford Sports Dome) Union FC U15B vs Caledon MK
  • 10 PM (Woodbridge Sports Dome) Union FC U18B vs THPFC
  • 12:00 PM (Mount Joy Dome) Jarvis U9B vs DFC Union FC T1 U9B
  • 14:00 PM (Whitby Soccer Centre East Turf (7v7)) DFC Union FC T1 U10B vs Whitby Blue U10B
  • 12:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) GS Juve Black U12B vs DFC Union FC U12B
  • 9:00 AM (Mount Joy Mini West) DFC Union FC U8B D1 vs RHSC Green U8B D1
  • 8:00 AM (Mount Joy Mini East) DFC Union FC U8B D2 vs RHSC Silver U8B D2
  • 15:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) Whitby Yellow U10B vs DFC Union FC T1 U10B
  • 14:00 PM (Markham Sports Dome 1) DFC Union FC T1 U11B vs SSC U11B
  • 15:00 PM (Markham Sports Dome 1) DFC Union FC T2 U11B vs Woodbridge Red U11B
  • 10:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC U9G vs SSC U9G
  • 15:00 PM (Markham Sports Dome 3) RHSC Green U11G vs DFC Union FC U11G
  • 16:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Union FC U13B 9v9 vs Storm FC U13B 9v9
  • 10:00 AM (Bradford Sports Dome) East York SC U16B vs Union FC U16B
  • 10:00 AM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 3) Newmarket U8G D2 vs DFC Union FC U8G
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) Woodbridge Blue U9B vs DFC Union FC T1 U9B
  • 10:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T2 U9B vs Vaughan T1 U9B
  • 15:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T2 U10B vs ASC U10B
  • 8:00 AM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC T1 U11B vs KO|FA 2012
  • 10:00 AM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC T2 U11B vs Newmarket Red U11B
  • 9:00 AM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC U12B vs Aurora U12B
  • 13:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC U9G vs Newmarket U9G
  • 15:00 PM (Markham Sports Dome 1) DFC Union FC U11G vs ASC U11G
  • 20:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) United FC Phantoms U13B 9v9 vs Union FC U13B 9v9
  • 12:00 PM (Bradford Sports Dome) York Jets U15B vs Union FC U15B
  • 22:00 PM (Aurora Sports Dome) OFSC Socrates U18B vs Union FC U18B
  • 10:00 AM (Mount Joy Dome) Markham Black U10B vs DFC Union FC T1 U10B
  • 10:00 AM (Mount Joy Mini East) DFC Union FC U8B D1 vs FC Seaton U8B D1
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 2) RHSC White U8B D2 vs DFC Union FC U8B D2
  • 15:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) FC Seaton U9B vs DFC Union FC T1 U9B
  • 14:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) DFC Union FC T2 U9B vs Newmarket Red U9B D1
  • 17:00 PM (Mount Joy Dome) Pickering White U10B vs DFC Union FC T2 U10B
  • 15:00 PM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC T1 U11B vs Aurora U11B
  • 14:00 PM (Markham Sports Dome 1) Thornhill Red U12B vs DFC Union FC U12B
  • 21:00 PM (Aurora Sports Dome) Union FC U16B vs Woodbridge Strikers U16B
  • 14:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4) DFC Union FC T1 U10B vs RHSC Red Maple 1 U10B
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) RHSC Green U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 08:00 AM (Mount Joy Mini East) Vaughan U8G D2 vs DFC Union FC U8G
  • 14:00 PM (Mount Joy Dome) Whitby Blue U9B vs DFC Union FC T1 U9B
  • 13:00 PM (Mount Joy Dome) RHSC Green U9B vs DFC Union FC T2 U9B
  • 14:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) Woodbridge Blue U10B vs DFC Union FC T1 U10B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) Markham Gold U10B vs DFC Union FC T2 U10B
  • 8:00 AM (Markham Sports Dome 3) Oak Ridges U11B vs DFC Union FC T1 U11B
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC U9G vs BRYST – CR Soccer U9G
  • 9:00 AM (Markham Sports Dome 3) Markham Gold U11G vs DFC Union FC U11G
  • 20:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) Union FC U13B 9v9 vs SSE 90 U13B 9v9
  • 12:00 PM (Bradford Sports Dome) Union FC U15B vs OKD SC U15B
  • 11:00 AM (Bradford Sports Dome) Union FC U18B vs Brampton SC U18B
  • 10:00 AM (Bradford Sports Dome) Union FC U13G vs Aurora FC U13G
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 2) DFC Union FC U8B D1 vs Aurora U8B D1
  • 14:00 PM (Whitby Soccer Centre Dome (9v9)) Whitby White U12B vs DFC Union FC U12B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) GS Juve U9G vs DFC Union FC U9G
  • 20:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Toronto United FC U13B 9v9 vs Union FC U13B 9v9
  • 10:00 AM (Bradford Sports Dome) IFC Academy U16B vs Union FC U16B
  • 10:00 AM (Mount Joy Mini East) DFC Union FC U8B D2 vs Woodbridge Red U8B D2
  • 17:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Vaughan T2 U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 14:00 PM (Mount Joy Mini West) DFC Union FC U8G vs RHSC U8G D2
  • 13:00 PM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC U11G vs Newmarket U11G
  • 14:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4) Woodbridge Blue U9B vs DFC Union FC T1 U9B
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4) Woodbridge White U9B vs DFC Union FC T2 U9B
  • 15:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC T1 U10B vs IFC Blue U10B
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) Woodbridge Red U11B vs DFC Union FC T1 U11B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) SSC U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 10:00 AM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC U12B vs Vaughan T2 U12B
  • 11:00 AM (Mount Joy Dome) DFC Union FC U9G vs Pickering Grey U9G
  • 12:00 PM (Bradford Sports Dome) Union FC U15B vs Woodbridge Strikers U15B
  • 19:00 PM (Soccer Centre Indoor) North York FC Strikers U18B vs Union FC U18B
  • 11:00 AM (Bradford Sports Dome) Union FC U13G vs Woodbridge Strikers U13G
  • 17:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Union FC U13B 9v9 vs Barrie SC U13B 9v9
  • 14:00 PM (Whitby Soccer Centre West Turf (7v7)) Whitby White U10B vs DFC Union FC T2 U10B
  • 12:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC U11G vs Vaughan T2 U11G
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 1) DFC Union FC U8B D2 vs IFC Blue U8B D2
  • 14:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) DFC Union FC T1 U9B vs IFC Blue U9B
  • 15:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) Whitby Blue U9B vs DFC Union FC T2 U9B
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) Vaughan T1 U10B vs DFC Union FC T1 U10B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T2 U10B vs BRYST – CR Soccer U10B
  • 10:00 AM (Markham Sports Dome 3) Vaughan T2 U11B vs DFC Union FC T1 U11B
  • 14:00 PM (Markham Sports Dome 1) Thornhill White U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 3) DFC Union FC U8G vs Aurora U8G D2
  • 17:30 PM (Milton Indoor Turf Centre) Union FC U16B vs Kitchener TFC U16B
  • 8:00 AM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 3) Vaughan U8B D1 vs DFC Union FC U8B D1
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) GS Juve White U12B vs DFC Union FC U12B
  • 11:00 AM (Mount Joy Dome) Prime 1 U10B vs DFC Union FC T2 U10B
  • 9:00 AM (Mount Joy Dome) King United Royals U9G vs DFC Union FC U9G
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) Pickering T2 U11G vs DFC Union FC U11G
  • 18:30 PM (Milton Indoor Turf Centre) Union FC U15B vs Milton 09 Blue U15B
  • 20:00 PM (Soccer Centre Indoor) East York SC U18B vs Union FC U18B
  • 11:00 AM (Bradford Sports Dome) Union FC U13G vs East York SC U13G
  • 17:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Titans U13B 9v9 vs Union FC U13B 9v9
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 2) DFC Union FC U8B D1 vs BRYST Black – CR Soccer U8B D1
  • 10:00 AM (Newmarket Soccer Centre #2) DFC Union FC T1 U9B vs BRYST Black – CR Soccer U9B
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T2 vs U9B Woodbridge White U9B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) DFC Union FC T1 U10B vs UMSC Red U10B
  • 14:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) Prime 2 U10B vs DFC Union FC T2 U10B
  • 8:00 AM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC T1 U11B vs Markham Gold U11B
  • 9:00 AM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC T2 U11B vs Prime U11B
  • 14:00 PM (Markham Sports Dome 1) DFC Union FC U12B vs Vaughan T1 U12B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC U9G vs Markham Gold U9G
  • 16:00 PM (Markham Sports Dome 1) DFC Union FC U11G vs RHSC Green U11G
  • 12:00 PM (Bradford Sports Dome) Union FC U16B vs KNSC U16B
  • 8:00 AM (Mount Joy Mini West) DFC Union FC U8B D2 vs Vaughan U8B D2
  • 10:00 AM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 2) DFC Union FC U8G vs Aurora U8G D2
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #2) Aurora U9B vs DFC Union FC T1 U9B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) DFC Union FC T2 U9B vs FC Seaton U9B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T1 U10B vs FC Seaton U10B
  • 13:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) Oak Ridges U9G vs DFC Union FC U9G
  • 12:00 PM (Bradford Sports Dome) Asante Elite U15B vs Union FC U15B
  • 21:15 PM (Paramount Fine Foods Centre Indoor) Union FC U18B vs Erin Mills Eagles U18B
  • 11:00 AM (Bradford Sports Dome) Richmond Hill SC U13G vs Union FC U13G
  • 19:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Union FC U13B 9v9 vs SSE 90 U13B 9v9
  • 11:00 AM (Woodbridge Sports Dome 4) Woodbridge Red U10B vs DFC Union FC T2 U10B
  • 12:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC T1 U11B vs RHSC Green U11B
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC T2 U11B vs RHSC Red Maple U11B
  • 14:00 PM (Markham Sports Dome 3) Pickering Black U12B vs DFC Union FC U12B
  • 12:00 PM (Mount Joy Dome) Woodbridge White U10B vs DFC Union FC T1 U10B
  • 13:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) Oak Ridges U9G vs DFC Union FC U9G
  • 14:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) ASC U11G vs DFC Union FC U11G
  • 11:00 AM (Bradford Sports Dome) Prostars Green U16B vs Union FC U16B
  • 16:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Toronto United FC U13B 9v9 vs Union FC U13B 9v9
  • 11:00 AM (Woodbridge Sports Dome 4) Woodbridge Red U10B vs DFC Union FC T2 U10B
  • 12:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC T1 U11B vs RHSC Green U11B
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC T2 U11B vs RHSC Red Maple U11B
  • 14:00 PM (Markham Sports Dome 3) Pickering Black U12B vs DFC Union FC U12B
  • 9:00 AM (Mount Joy Mini East) DFC Union FC U8B D1 vs RHSC Green U8B D1
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 4 Mini 1) DFC Union FC U8B D2 vs NT Nitros U8B D2
  • 15:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) Vaughan T1 U9B vs DFC Union FC T1 U9B
  • 14:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T2 U9B vs GS Juve U9B
  • 16:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) ASC U11B vs DFC Union FC T1 U11B
  • 17:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Aurora U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 14:00 PM (Woodbridge Sports Dome 3) DFC Union FC U12B vs GS Juve White U12B
  • 10:00 AM (Mount Joy Mini East) NT Nitros U8G D2 vs DFC Union FC U8G
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #2) BRYST – CR Soccer U9G vs DFC Union FC U9G
  • 10:00 AM (Markham Sports Dome 3) DFC Union FC U11G vs Markham Gold U11G
  • 12:00 PM (Bradford Sports Dome) Toronto CB Red Wolves U15B vs Union FC U15B
  • 11:00 AM (Bradford Sports Dome) King United U16B vs Union FC U16B
  • 10:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) RHSC Green U9B vs DFC Union FC T1 U9B
  • 11:00 AM (Newmarket Soccer Centre #1) BRYST Black – CR Soccer U9B vs DFC Union FC T2 U9B
  • 12:00 PM (Newmarket Soccer Centre #1) DFC Union FC T2 U10B vs RHSC White U10B
  • 14:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) DFC Union FC T1 U11B vs BRYST – CR Soccer U11B
  • 15:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) KNSC Red U11B vs DFC Union FC T2 U11B
  • 17:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) DFC Union FC U12B vs Whitby Blue U12B
  • 13:00 PM (Woodbridge Sports Dome 1) Newmarket U11G vs DFC Union FC U11G